Gayrimenkul, Genel

KAPI NUMARANIZ SİZE ŞANS MI GETİRİYOR?

kapi-numaraniz-size-sans-mi-getiriyor

 

Evinizle ilgili metrekaresini, kaç odalı olduğunu veya değerini konuşurken hep rakamlardan bahsediyorsunuz ama kapı numaranıza hiç dikkat ettiniz mi? Ya da bir ev alırken kapı numarasının ne olduğunu hiç önemsediniz mi? Muhtemelen hayır olacaktır cevabınız. Hadi gelin numerolojiye bakalım ve hangi rakamlar ne kadar şanslı görelim. Kapı numaranız yoksa size mesaj mı veriyor?

Öncelikle numeroloji sayısını hesaplarken nasıl davranılacağını görmemiz gerekiyor. Amaç tek bir rakam elde etmek olduğu için tüm rakamları toplayarak tek bir rakama ulaşmak. Örneğin kapı numaranız 29 olabilir. 2+9 diyoruz ve 11 elde ediyoruz. Bu sefer de 1+1 diyerek 2 rakamına ulaşıyoruz. 29 kapı numaralı bir evin numerolojisi 2’dir. Şimdi siz de kendi numerolojinizi bulun ve bu sayının ne ifade ettiğini okuyun.

Kaynak: Parapsikoloji ve Numeroloji Uzmanı Sarah Yip

1

Numeroloji sayısı 1 olan ev ya da ofisler, burada yaşayanları bağımsızlığa teşvik eder ve yeni başlangıçlar için mükemmel bir tercihtir. Numeloroji sayısı 1 olan konutlarda yaşayanlar sürekli meşgul olur. Hızlı bir tempoda zamanın çok hızlı aktığı bu ev ya da ofisler zaman zaman hukuki problemlerle de karşı karşıya kalabilir, dikkatli olmalarında fayda var!

2

Numeroloji sayısı 2 olan evler samimiyete, yaratıcılığa ve sabırlı olmaya teşvik eder. Huzur ve sakinlik istiyorsanız numeroloji sayısı 2 olan evler tam size göre! Eğer çekingen bir yapınız varsa, bu numara daha çok evde vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

3

 

3 en şanslı numaradır! Numeroloji sayısı 3 olan ev ya da ofislerin en önemli özelliği iletişime açık olmasıdır. Bu numaradaki ev ve ofisler toplantılar için ideal, çocuk yetiştirmek için çok uygundur. Numeroloji sayısı 3 olan evlerin olumsuz yanıysa, genellikle ya çok kirli ya da çok disiplinli olması!

4

Güvenli evlerin numarasıdır 4… Bu ev ya da ofislerde kendinizi güvenli hissedersiniz ve yaşadığınız /çalıştığınız yere bağlılığınız artar.

5

Numeroloji sayısı 5 olan evler gezginler ve gece kuşları için idealdir… Bu evde yaşayanlar dışa dönük, iletişime açık, gezmeyi seven insanlardır.

6

Genellikle güzel aileler, düzenli ev işleri ve evcil hayvanlar için mükemmel bir evdir. Tam bir sıcak yuvadır. Ancak numeroloji sayısı 6 olan evler dış özellikleriyle sahiplerini üzebilir, bahçeleri varsa daha fazla bakım isteyebilir.

7

Sürekli doğayla iç içe mi olmak istiyorsunuz? O zaman numeroloji sayısı 7 olan evler tam size göre. Doğayı seven ve kişisel alana ihtiyaç duyanlar için mükemmel bir evdir! Bu ev veya ofislerin ön ya da arka taraflarında genellikle ağaç olur. Ancak 7 sayısının münzevi bir enerjisi bulunduğu için, yalnız yaşamayı sevmeyenlerin numeroloji sayısı 7 olan evlerden uzak durması gerekiyor.

8

Bu sayı Çin’de para sayısıdır ve uzun vadede iyi getirisi olur. Bu numara ev sahibine/oturana güç getirir. 8 sayısı sonsuzluk sembolü şeklindedir ve “ne ekersen onu biçersin” bu evler/ofisler için geçerlidir. Evinize ya da ofisinize yatırım yaparsanız her zaman karşılığını alırsınız. Küçük bir uyarı; bu ev ya da ofislere sigorta yaptırmayı unutmayın!

9

Numeroloji sayısı 9 olan ev ya da ofisler, farklı uluslardan insanların bir araya geldiği lokasyonlardır. Eğer ev ise farklı uluslardan kişilerin oluşturduğu bir aile olabilir. Ya da uluslararası bir ofis için de uygun bir sayıdır. Ancak bu sayı misafirleri çok sevmez…

0 Comments
Share

yonetici

Reply your comment:

Your email address will not be published. Required fields are marked *