Ayşe Fügen Arda

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çalışma hayatına başladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesinde İşletme üzerine MBA yaptım.

27 yıl uluslararası şirketlerde Orta Doğu, Rusya, Avrupa ve Türkiye pazarını içine alan farklı bölgelerin Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarıda çalıştıktan sonra yabancı fonlu bir ilaç firmasında Genel Müdür olarak görev yaptım.

Çalışma hayatım boyunca aldığım onlarca eğitim, satış, pazarlama, finans ve yatırım konularında uzmanlaştım.

Farklı sektörlerde, farklı kültürlerde ulaştığım başarıları ve edindiğim tecrübeleri ‘’Coldwell Banker Baras’’ çatısı altında gayrimenkul sektöründe çok  büyük bir ihtiyaç olarak gördüğüm ‘’Lüks Konut  Uzmanı’’ olarak hizmete sunmaya ve bir anlamda sektörün çıtasını yükseltmeye karar verdim.

Coldwell Banker Los Angeles ve Coldwell Banker Miami’de aldığım Lüks Konut Satış Uzmanlığı eğitimlerini büyük bir keyifle ve gururla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir ruha sahip, farklı, sıra dışı ve lüks mülkleri doğru pazarlamak  profesyonel bir ekip işi olmasının yanısıra vizyon, tecrübe ve kalite gerektirir.  Bu tip özel mülklerin pazarlanması için en son teknolojiyi en doğru şekilde kullanmak, her mülke ayrı PR çalışmaları yapmak,  yine her mülke uygun pazarlama stratejileri geliştirmek ve uygulamak gerekir.

Profesyonel ve kaliteli hizmet almak, mülkünüzü, paranızı kısacası kendinizi  doğru ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız ben ve ekibim dünya lideri bir markanın çatısı altında, Avrupa 2.cisi bir ofisin desteği eşliğinde sizleri bekliyor olacağız…

İşi uzmanına bırakın siz hayatınıza keyif içinde devam edin…

Bu sektöre başladığım günden beri ulaştığım başarıların sonucu olarak aldığım ödüllerden daha önemlisi müşterilerimin dostluğu ve güvenidir ve ben bana sonuna kadar güvenen dostlarımın sayısını  arttırmaya çok kararlıyım…

Sevgilerimle,